2-4 Жовтня 2024 • Україна, Київ, МВЦ

2-4 Жовтня 2024 • Україна, Київ, МВЦ


Public Health 2023: Відновлення та медичні інновації для охорони здоров’я країни

З 4 по 6 жовтня 2023 року відбудеться ключова подія у медичній галузі - 32-а Міжнародна медична виставка Public Health.
Public Health виступає важливою складовою для ефективного та повноцінного функціонування медичної системи країни. Виставка створює професійний простір для обміну знаннями та досвідом між фахівцями медицини, сприяє налагодженню партнерських зв'язків, допомагає знайти нові бізнес-можливості, а також висвітлює виклики, що існують для охорони здоров'я в умовах війни та післявоєнного відновлення.

На виставці будуть представлені сучасні медичні технології для діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів понад 130 провідними виробниками та постачальниками медичного обладнання та техніки. Серед учасників такі компанії, як Harwind, Аксель Медікал, Аурафікс-Україна, Голнит, Компанія Заповіт, Квант, Мед Ексім, Медгарант, Медрехаб, Мед Текнолоджі, Медична Компанія «Кардіо», Медстар Солюшенс, Обрій-Медтехніка, Омрон, Оніко, Равіта, RH (Медлогістік/Мед Солюшин), Сканер, Протек Солюшнз Україна, Формамед та інші.
Науково-практична програма Public Health Congress & Events включатиме понад 35 спеціалізованих семінарів, конференцій, тренінгів, фахових шкіл та форумів. Програма орієнтована на виклики, що стоять перед медициною країни в умовах трансформації медичної системи та військового стану. Основні напрями програми охоплюють тему створення дієвої системи реабілітації, розбудову системи трансплантації, лабораторний супровід, менеджмент лікувальних закладів в умовах війни, вдосконалення лікарських практик з діагностики і лікування та інші практичні теми. Рішення системних питань медицини потребують спільної участі держави, органів самоврядування, медичних фахівців, міжнародних фінансових установ та благодійних фондів, тому будуть активно обговорюватися на дискусійній платформі Public Health.

Серед провідних заходів осінньої виставки будуть «Реабілітація в Україні: нова реальність та можливості» - спеціалізований форум з розбудови ефективної системи реабілітації, «Опікові травми" - спеціалізована конференція з надання медичної допомоги при травмах, що виникли внаслідок воєнних дій, а також школи з прикладних питань трансплантації, служби крові, медсестринства, УЗД-діагностики, управління медичним закладом та інші.

Офіційним партнером Public Health Congress & Events є компанія HARWIND.
Організацію наукової програми виставки- Public Health Congress & Events 2023 – підтримують провідні державні та наукові медичні інститути, серед яких Міністерство охорони здоров'я, Національна служба охорони здоров'я, Національна академія медичних наук України, Українська військово-медична академія, Асоціація медичних закладів України, Пацієнти України та інші медичні асоціації і організації.

Одночасно з виставкою Public Health відбудеться єдина спеціалізована виставка обладнання та матеріалів для медичних та аналітичних лабораторій - LABEXPO. Технології лабораторної діагностики будуть представлені провідними компаніями, серед яких Діалог Діагностікс, Ерба Діагностикс, Лаб-Сервіс Медлідер, ХЛР, Хоупмедікаллаб та інші. Ділова програма LabExpo організована за підтримки ВАКХЛМ - Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини.

Цього року відновлює роботу Міжнародний конгрес медичного туризму MTEC.Rebuild, який представить експозицію українських клінік та обговорить тему відбудови, запуску та залучення міжнародних інвестиційних ресурсів для створення ефективної системи реабілітації. У рамках конгресу також розглядатимуться питання участі міжнародних фондів та можливостей лікування постраждалих за кордоном.

Також, паралельно з виставками медичного спрямування відбудеться провідна стоматологічна виставка та серія науково практичних заходів - International Dental Forum. IDF відновлює щорічну роботу і презентує новинки обладнання, матеріалів та стоматологічних технологій від провідних імпортерів і виробників стоматологічної продукції. Всеукраїнська Асоціація імпортерів та виробників стоматологічної продукції (ВА ІВСП) виступає співорганізатором IDF.

Запрошуємо професіоналів медичної галузі відвідати виставки та заходи, які нададуть важливу інформацію про сучасні медичні технології, допоможуть обміну досвідом та новому партнерству між фахівцями, а також сприятимуть відбудові та розвитку системи охорони здоров’я України.

Портфоліо PUBLIC HEALTH 2023
• Дата проведення – 4-6 жовтня 2023 року
• Місце проведення – Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр., 15
• Організатор – ДП «Прем'єр Експо»
• Офіційний Партнер Public Health Congress & Events – Harwind
• Учасники зі стендами: виробники, імпортери та дистрибутори медичного обладнання та медичних технологій
• Ділова програма Public Health Congress & Events: включає понад 30 спеціалізованих науково-практичних заходів
• Партнери ділової програми: 24 провідні медичні інституції
• Відвідувачі: керівники медичних закладів, власники, практикуючі лікарі, медичний персонал, представники медичних інституцій , медичний бізнес, провідні експерти медицини.
• 84% відвідувачів виставки – це decision makers

Квиток на виставку можете отримати за посиланням: publichealth.com.ua/ticket
Промокод для безкоштовної реєстрації: PRES23
Детальніше про виставку: publichealth.com.ua

Контакти Організаторів: ДП «Прем'єр Експо» Тел.: 044 496 86 45, au.moc.ep%40hp

 Отримати квиток
 Забронювати стенд