2-4 Жовтня 2024 • Україна, Київ, МВЦ

2-4 Жовтня 2024 • Україна, Київ, МВЦ


BUSINESS CONNECT

Це безкоштовний сервіс для певних категорій відвідувачів виставки, який полегшить процес реєстрації та допоможе в пошуках потрібних компаній та постачальників медичної продукції на виставці.

З BUSINESS CONNECT ви:• Швидко і зручно пройдете реєстрацію;• Отримаєте безкоштовний пропускний бейдж на виставку;• Будете на зв’язку з менеджером з будь-яких питань стосовно виставки;• Зможете швидко знайти необхідні вам компанії та продукцію на виставці.

До участі у BUSINESS CONNECT запрошуємо:1. Власників, директорів, керівників, головних лікарів мережевих і не мережевих приватних клінік / діагностичних центрів;2. Головних лікарів, заступників головних лікарів (начмедів), завідуючих відділеннями обласних, опорних, міських, районних лікарень, військових госпіталів і обласних діагностичних центрів, а також осіб відповідальних за закупку медичного обладнання і техніки;3. Директорів Департаментів охорони здоров'я;4. Власників і керівників магазинів медтехніки (регіональних дилерів);5. Власників, директорів, керівників аптечних мереж.

Участь в BUSINESS CONNECT безкоштовна. Попередня реєстрація працює до 29 вересня 2023 (включно) Організатор залишає за собою право відмовити в користуванні сервісом особам, профіль діяльності яких не відповідає умовам реєстрації, вказаним на сайті.

Illustration

Для уточнення деталей, які вас цікавлять, звертайтеся:Менеджер сервісу BUSINESS CONNECTСвітлана Луценкомоб. +38 (073) 044-16-04e-mail: au.moc.ep%40oknestul.sau.moc.ep%40oknestul

 Отримати квиток
 Забронювати стенд