2-4 Жовтня 2024 • Україна, Київ, МВЦ

2-4 Жовтня 2024 • Україна, Київ, МВЦ


Виставка Public Health 2023 відбудеться 29-31 Березня!

Виставка Public Health 2023 відбудеться 29-31 Березня!

PUBLIC HEALTH 2023: наближаємо перемогу на медичному фронті

29 – 31 березня 2023 в Києві відбудеться знакова подія сфери охорони здоров’я – 31-а Міжнародна медична виставка Public Health. Традиційна медична виставка Public Health була перенесена з осені 2022 на весну цього року через російську військову агресію.

Як зазначають в Міністерстві охорони здоров’я, медична система країни вистояла і продовжує тримати виклики воєнного часу завдяки проведеним реформам, професійності управлінських команд та відданості фахівців лікувальних закладів на всіх рівнях.

В свою чергу Public Health продовжує виконувати свою місію – створювати професійний простір для спілкування медичного бізнесу та фахівців медицини, висвітлювати актуальні питання та сприяти пошуку спільних рішень з нагальних питань системи охорони здоров’я.

Понад 80 виробників, постачальників обладнання та медичних виробів представлять сучасне діагностичне, реабілітаційне, кардіологічне, реанімаційне, хірургічне та лабораторно-діагностичне обладнання, що відповідає вимогам часу.

Нова експозиція виставки – Med Military Expo – продемонструє розділ медичної продукції, який включає вироби тактичної медицини, витратні матеріали, портативне діагностичне обладнання та обладнання інтенсивної медицини, що є особливо важливим в умовах ведення війни.

Генеральний Партнер Public Health – Protech Solutions Ukraine

До відвідування виставки та її заходів  запрошені керівники медичних  закладів та їх власники, медичні фахівці,  медичні інституції, профільні асоціації.

Науково-практична програма виставки Public Health Congress & Events орієнтована на вимоги медицини сучасності. Заходи включають понад 20 спеціалізованих конференцій, семінарів, тренінгів, фахових шкіл, що враховують кращі практики цивільної та військової медицини. Відбудова пошкоджених медичних закладів, управлінський досвід в умовах війни, медичне волонтерство, розбудова системи реабілітації – нові виклики, що потребують спільної участі держави, органів самоуправління, медичних фахівців та інвестиційних установ, будуть винесені на дискусійну платформу Public Health.

Офіційний Партнер Public Health Congress & Events – HARWIND

Серед новочасних заходів Public Health:

29          березня з 10.00 -14.00 Форум «Відновлення медичної системи на рівні громад»

Основні питання для висвітлення – це державні та недержавні програми відновлення постраждалих медичних закладів,  обмін досвідом між власниками медичних закладів, їх керівниками та донорськими організаціями. Запрошені для доповідей МОЗ України, НЦЗУ, Всеукраїнська асоціація ОТГ, міждержавні інституції, благодійні фонди. Слухачі заходу: керівники лікувальних закладів, голови ОТГ, мери міст та інші експертні організації.

29 березня з 15.00-18.00 Семінар «Впровадження послуг реабілітації в рамках програми «Реабілітація травм війни» Семінар з практичними порадами про те, як управлінцю налагодити ефективно роботу з реабілітації у своєму медичному закладі. Співорганізатор семінару Пацієнти України».

30          березня Марафон «Медичне волонтерство»

В  рамках Марафону ми представимо активних лікарів, представників волонтерських медичних рухів, спільнот та організацій, які віддають свої вміння, час, інші ресурси на волонтерських засадах задля досягнення спільної Перемоги. Учасники: волонтерські рухи, практикуючі лікарі дотичних спеціальностей.

Одночасно з Public Health відбудеться виставка обладнання та матеріалів для лабораторної медицини – LABEXPO. Сучасну лабораторно-діагностичну продукцію представлять понад 20 провідних компаній, а також продемонструють кращі практики лабораторного супроводу в школі для лаборантів Lab4Lab.

Співорганізаторами наукової програми Public Health 2023 виступають авторитетні державні та наукові медичні установи, серед яких Міністерство охорони здоров’я, Національна служба охорони здоров’я, Національна академія медичних наук України, Українська військово-медична академія, Асоціація медичних закладів України та інші профільні асоціації і організації.

Досьє PUBLIC HEALTH 2023

•             Дата проведення – 29-31 березня 2023 року

•             Місце проведення – Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр., 15

•             Організатор – ДП «Прем'єр Експо»

•             Генеральний Партнер Public Health – Protech Solutions Ukraine

•             Офіційний Партнер Public Health Congress & Events – Harwind

•             Учасники: понад 80 виробників та постачальників медичного обладнання та виробів

•             Ділова програма Public Health Congress & Events: понад 20 -івентів та науково-практичних заходів

•             Відвідувачі: керівники медичних закладів, практикуючі лікарі та молодший медичний персонал, органи державного та місцевого самоврядування, представники медичного бізнесу, експерти медицини.

•             84% відвідувачів виставки – це decision makers

Квиток на виставку можете отримати за посиланням: bit.ly/PHVis23

Детальніше про виставку: publichealth.com.ua

Контакти Організаторів:

ДП «Прем'єр Експо»

Тел.: 044 496 86 45

ph@pe.com.ua

 Отримати квиток
 Забронювати стенд