Днів
Годин
Хвилин
Секунд

31-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2022

5-7 жовтня 2022 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Лабораторна гематологія. Інтерпретація гемограми в клінічній ситуації

Лабораторна-гематологія-Інтерпретація-гемограми-в-клінічніи-ситуаціі.pngПРОПОНУЄМО ТА ЗАПРОШУЄМО НА ЗАХОДИ ІНФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ

в ході науково-практичної конференції «Сучасні досягнення науки в медичній практиці» та фахової школи Lab4Lab School,
що присвячені 180-річчу заснування Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

 

fmy180.png


Семінар

Лабораторна гематологія. Інтерпретація гемограми в клінічній ситуації

в рамках 30-ї Міжнародної лабораторної виставки LabExpo 2021


7 жовтня, 10:00-14:00 Павільон 1, к.з. 3
м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр

 

 

Організатори: Кафедра Сучасних технологій медичної діагностики та лікування, Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця

Цільова аудиторія: лікарі-лаборанти, спеціалісти з немедичною освітою, що працюють в медичній лабораторії, лікарі загальної практики, лікарі-клініцисти різних спеціальностей

Умови участі: платно, 450 грн, надається сертифікат 10 балів
 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ


Спікер: Завідувачка кафедри, д.мед.н., професор Натрус Лариса Валентинівна, лікар вищої категорії,

Національний тренер з питань впровадження системи якості лабораторних досліджень (2019) за повною програмою підготовки Американської спілки клінічних патологів (ASCP), Центру контролю та профілактики захворювань США (Center of Disease Control and Prevention; CDC).
 
Регламент проведення семінару -
В ході семінару будуть обговорені алгоритм та особливості комплексної інтерпретації показників гемограми в конкретних клінічних ситуаціях.
В короткій теоретичній частині, у вигляді інтерактивної лекції, будуть згадані принципи взаємодії клітин крові, функціональні та морфологічні особливості, фізіологічні властивості крові та їх зміна при патології. Цей екскурс в фізіологію важливий, корисний і вкрай цікавий.
Фізіологічні та патофізіологічні особливості клітин будуть логічно пов’язані  із параметрами гемограми – як об’єктивного віддзеркалення змін в організмі.
І, таким чином, слухачі підійдуть до інтерпретації показників вже в конкретній клінічній ситуації, де детально будуть наведені дані про пацієнта, його скарги, анамнез, об’єктивний статус тощо.

Особливості проведення

Семінар побудований за принципом інтерактивного навчання. На практичній частині слухачі будуть поділені на мікро-групи, і отримають окремі завдання у вигляді ситуаційних задач і, головне, визначать «ролі». За бажанням, слухачі визначаються, хто буде «клініцистом», хто – співробітником лабораторії, або, наприклад, медичним директором клініки, якій також залучений до «розбору спірної ситуації».
 
Роль модератора при цьому - спостерігати за ходом діалогу, направляти, якщо треба, надавати поради, розставляти акценти, тобто виконувати роль «водія», коли всі рухаються в одному напрямку.

Такій підхід до порозуміння клінічного аналізу є найкращій, оскільки ми модулюємо ситуацію, коли лікар-лаборант є консультантом клініциста і надає свої рекомендації. Головним є той факт, що лаборант уявляє себе безпосереднім учасником діагностичного процесу та отримує повну інформацію про пацієнта та його стан.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Умови участі: платно, 450 грн, надається сертифікат 10 балів

* В програмі можливі зміни

Увага! Реєстрація також надає право входу на виставку
Public Health 2021 та на всі відкриті заходи з 6 по 8 жовтня включно.


* В програмі можливі зміни

 

Із питаннями щодо партнерства, участі звертайтесь
за тел. (044) 496-86-45,
+38067-863-02-44,
+380673206661 (для повідомлень VIBER / WhatsApp / Telegram),
мейл O.Svirbyy@pe.com.ua
Олена Свірбий

ger-part-ph.png