Днів
Годин
Хвилин
Секунд

29-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2020

7-9 жовтня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Прес-реліз

«PUBLIC HEALTH 2019» - бізнес-подія №1 для медичного ринку

 
Найбільша в Україні XXVIII Міжнародна медична виставка «PUBLIC HEALTH» завдяки потужному потенціалу професійних учасників-брендів та формату прямого спілкування ProfMeeting традиційно стане ефективним середовищем для пошуку бізнес-партнерів, місцем для укладання вигідних контрактів та знайомства з інноваціями світового рівня у медицині. Науково-практичні заходи орієнтовані на запити найбільш прогресивних лікарів та організаторів охорони здоров’я, які прагнуть крокувати в ногу з часом. Великий розділ присвячений актуальним питанням оновленої в світлі реформи охорони здоров’я законодавчої бази, оформлення документації та підготовки до перевірок. 
«В цьому році наших учасників та відвідувачів чекає дуже багато нових форматів та інсайтів, - розповідає директор виставки Інна Задорожня. – Вся навчальна ділова програма буде проходити у актуальному європейському форматі порушення проблем, викриття помилок та пошуку шляхів їх подолання. Вперше в Україні буде презентований унікальний проект з надання екстреної медичної допомоги за стандартами НАТО».
Учасників очікує популярний конкурс «Головний лікар року», на якому у професійних здобутках змагатимуться найкращі головні лікарі з усієї України. Великий розділ «ДіджиталМед» традиційно представить останні технологічні інформаційні тренди у медицині. Крім того, «PUBLIC HEALTH» стане майданчиком для встановлення різноманітних навколо медичних рекордів та інтерактивних заходів з лідерами думки та популярними у професійному середовищі лікарями, науковцями, блогерами тощо.
 
 

Досьє «PUBLIC HEALTH»

- Дата проведення «PUBLIC HEALTH 2019» – 1-3  жовтня 2019 року.
- Місце проведення - Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр., 15.
- Організатори виставки - компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. ( Великобританія). 
- 300 компаній провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з 16 країн світу, зокрема з Німеччини, Чехії, Латвії, Італії, Індії, Китаю, Сингапуру, Великобританії, Нідерландів, США, Республіки Білорусь, Польщі, Туреччини, Австрії, Молдови та України.
- 9750 відвідувачів, фахівців з різних галузей медицини.
- 84% відвідувачів виставки - це «decision makers», топ-менеджмент клінік та лікарі з усіх регіонів України.
- Високу якість організації події підтверджено сертифікатом UFI - Всесвітньої асоціації виставкової індустрії.

Ласкаво просимо!
1 – 3 жовтня 2019
пав. 3, МВЦ, Броварський пр-т, 15, м. «Лівобережна», Київ, Україна.
Більш детально: www.publichealth.com.ua.

 
Контакти організаторів:
Директор виставки  – Інна Задорожня
Телефон: +380 (44) 496 86 45 (дод. 234)
E-mail: i.zadorozhnya@pe.com.ua
 

Акредитація представників ЗМІ:
Богдана Маєвська
e-mail: B.Maevskaya@pe.com.ua