Днів
Годин
Хвилин
Секунд

31-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2022

5-7 жовтня 2022 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Прес-реліз

top.png

Public Health 2021:
нові виклики – нові тенденції розвитку світової та вітчизняної медицини
 
З 6 по 8 жовтня в Міжнародному виставковому центрі в Києві відбудеться Ювілейна медична виставка Public Health / Охорона здоров’я, яка є унікальною авторитетною платформою для проведення ділових зустрічей, презентації та тестування всього спектру обладнання для діагностики, лікування та реабілітації, живого спілкування та обміну передовим досвідом, спільного вирішення нагальних проблем галузі.
 
Компанія Premier Expo – організаторка виставки – протягом трьох десятиліть міцно тримає руку на пульсі вітчизняної медицини та підтримує дружні зв'язки з ключовими компаніями ринку. Наразі налагоджена співпраця з провідними медичними організаціями та фаховими асоціаціями, з року в рік вдосконалюються бізнесові та наукові заходи та оновлюються формати ділової програми виставки.
 
Щороку традиційна експозиція медичної виставки долучає нові сегменти, що переростають в успішні проекти, органічно асоційовані з Public Health. Звичайно, цього року не залишиться поза увагою фахівців і ситуація з поширенням вірусної загрози. Боротьба з якою знайде відображення в експозиції спеціалізованих виставок і програмі науково-ділових заходів.
 
Public Health – 30-та Міжнародна медична виставка Охорона здоров’я: на фахівців медицини очікує експозиція обладнання для діагностики, екстреної медицини, гінекології, реабілітації, фізіотерапії; медичні інструменти, матеріали та технології. На стендах учасників буде представлене перспективне медичне обладнання. Відвідувачі зможуть протестувати та порівняти пропозицій провідних виробників. Відбудуться традиційні зустрічі керівників компаній та провідних менеджерів медичних закладів.
Генеральний Партнер виставки – Protech Solutions Ukraine.
 
LabExpo – Міжнародна виставка лабораторного й аналітичного обладнання: вперше понад 30 провідних профільних компаній представлять лабораторне обладнання, прилади, реагенти та тестсистеми. Серед учасників: ХЛР, «Діалог Діагностик», «ШимЮкрейн», «Лайтджин, Хема», «АЛТ Україна», «Ерба Лахеме» та інші. На виставці буде організовано понад 25 заходів у форматі фахової школи Lab4Lab School, що дозволить працівникам лабораторій засвоїти та  вдосконалити навички з нових методів діагностики й аналізу.
 
International Dental Forum – 8-ма Міжнародна виставка стоматологічного обладнання та матеріалів. Сучасний формат виставки дозволить фахівцям ознайомитись з широким спектром нового стоматологічного обладнання та інноваційних матеріалів, отримати інформацію щодо їхнього застосування від провідних лікарів і науковців. У виставці беруть участь понад 45 світових постачальників і виробників стоматологічного обладнання та інструментів. Презентації, тестування, унікальні  тренінги та майстер-класи – все це очікує практикуючих лікарів і власників стоматологічних  клінік впродовж виставки.
 
MTEC Kyiv – 9-та Міжнародна виставка та конференція медичного туризму. Провідна   виставкова платформа для встановлення ділових контактів у сфері медичного й оздоровчого туризму. Представники міжнародних та українських провайдерів, клінік та оздоровчих закладів візьмуть участь у роботі Міжнародного Конгресу, присвяченому тематиці медичного туризму.
 
PharmTech&Ingredients Ukraine – Спеціалізована виставка фармацевтичного обладнання, інгредієнтів і технологій – відбудеться на одній платформі з чотирма виставками медичної спрямованості. Генеральний партнер – «Михайло Курако».
 
Public Health Congress & Events – ділова програма виставки – включає науково-практичні та бізнесові заходи з основних напрямків медицини. Програма готується в партнерстві з більш ніж 60 провідними організаціями, серед яких Міністерство охорони здоров’я України, Національна служба здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Українська військово-медична академія, Національний медичний університет ім. О. Богомольця, Світовий Банк та фахові асоціації. Цього року організовано понад півсотні заходів для керівників у царині медицини, профільних спеціалістів, молодшого медичного персоналу в форматі конференцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів, фахових шкіл тощо.
 
PUBLIC HEALTH AWARDS – Відзнака, яку організатори виставки Public Health започаткували для колективів медичних закладів – лідерів у сфері охорони здоров’я. Нагородження провідних лікувальних закладів відбудеться 7 жовтня. Офіційну підтримку в проведенні цього заходу надає Національна служба здоров’я України. Об’єктивність оцінки забезпечує аудиторська компанія Baker Tilly. Генеральний партнер заходу – компанія Harwind.
 
Багаторічний успішний досвід Організаторів, широке залучення експертів, тісна співпраця з медичною спільнотою та державними установами України, потужна підтримка Hyve Group (Велика Британія) дозволяють Premier Expo проводити виставки на найвищому міжнародному рівні, пропонувати експонентам і відвідувачам заходів ефективні бізнесові рішення, сприяти вдосконаленню системи охорони здоров’я України та розвиткові світової медицини. Тим самим виставка Public Health / Охорона здоров’я, поза сумнівом, наймасштабніша та найважливіша подія року, робить безпрецедентний внесок у зміцнення національної безпеки країни.
 
Досьє «PUBLIC HEALTH/Охорона здоров’я»
  • Дата проведення «PUBLIC HEALTH 2021» – 6-8  жовтня 2021 року.
  • Місце проведення - Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр., 15.
  • Організатори виставки - компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна)
  • 245 учасників, 10 000 кв. м площі
  • Понад 85 бізнес за науково-практичних заходів
  • Відвідувачі представники медичного бізнесу, керівники медичних установ, практикуючі лікарі,  медсестри, органивлади та експерти  медицини.
  • 84% відвідувачів виставки - це «decision makers», топ-менеджмент клінік та лікарі з усіх регіонів України.
 
Місце проведення: м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15, (м. Лівобережна).
 
Детальніше про виставку на сайті: www.publichealth.com.ua
Безкоштовний квиток можна отримати за посиланням: http://bit.ly/2Y1KAye використовуючи промокод: PH21
 
Контакти Організатора: ДП «Прем'єр Експо» +38 044 496 8645, ph@pe.com.ua.
Premier Expo, Hyve Group PLC                                       
 
До зустрічі на Public Health 6-8 жовтня!