Днів
Годин
Хвилин
Секунд

31-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2022

5-7 жовтня 2022 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Дякуємо, що були з нами!

news
-
Щира подяка за відвідування Ювілейної 30-ї Міжнародної медичної виставки Public Health 2021 , Міжнародних виставок LABExpo - Виставка лабораторного та аналітичнго  обладнання, International Dental Forum, МТЕC.Kyiv(Медицинский Туризм,  выставка и конференция), PHARMTech & Ingredients Ukraine та заходів ділової програми Congress & Events 🥰!

☝️ Цього року нам вдалось об'єднати 268 учасників з 6 країн а це понад - 10 000 кв.м., та провести  понад 100 заходів ділової програми‼️

Ми дякуємо вам☺️, що підтримали виставки своєю увагою, відвідали яскраві стенди, презентації, освітні заходи та скористалися унікальними пропозиціями від учасників, які протягом усього періоду виставок показали вам широкий вибір продукції, інновації та рішення будь-яких професійних завдань.

Щиро вдячні партнерам 🤝, співорганізаторам та доповідачам ділової програми, за актуальність тем та їх практичну спрямованість, за безцінні знання та досвід від провідних експертів медицини, якими з щедрістю ділились на заходах.

Спільно ми створили найбільшу та найпотужнішу платформу для ведення  медичного бізнесу, для впровадження інновацій та розвитку медичної галузі вцілому!

📖 Офіційний каталог Public Health: www.premierexpo.com.ua/exb-cat/ph21/HTML/index.html

📷 Фотографії з виставки: http://publichealth.com.ua/uk-UA/press/photo-video/Photo-and-video-2021/702.aspx

Бажаємо вам нових ідей, професійного розвитку, здоров’я та натхнення 🚀!

До зустрічі 5-7 жовтня 2021!