Днів
Годин
Хвилин
Секунд

30-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2021

6-8 жовтня 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Здоров’я, чистота, турбота з Девісан на Public Health 2021

news
Лідируючий імпортер санітарно-гігієнічної продукції на риноку України, а також дистриб'ютор продукції високої якості з екологічними характеристиками компанія Девісан, представляє дезінфікуючий пристрій нового покоління Labomat Nano.
Здоров’я, чистота, турбота з Девісан на Public Health 2021
Він чудово справляться із задачею дезінфекції та стерилізації, в тому числі в клініках, дитячих установах, фітнес-клубах, аптеках, лабораторіях, салонах краси. В основі роботи – принцип атомізаціх з використанням наномолекул. Впорається з усіма шкідливими вірусами, зручний та практичний завдяки наявності літій-іонного акумулятора та своїй 1-годинній зарядці та часу використання.

Компанія Девісан також робить доступною в Україні вироби таких всесвітньо відомих брендів як DAYCO, TORK, NOFER, JVD, MEDICLINICS, DYSON, VDM, TTS, Helper тощо, які зарекомендували себе як компанії з високими вимогами до виробництва своєї продукції. Сертифікація цієї продукції говорить про високу якість, довговічність, безпеку, легкість у застосуванні, екологічність та економію грошових і витратних засобів.

Сайт компанії: www.devisan.com.ua