Днів
Годин
Хвилин
Секунд

30-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2021

6-8 жовтня 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Все для сучасного лікаря: «Блізар Медікал» на Public Health 2021

news
В умовах пандемії COVID -19 та боротьби з тяжкими ускладненнями вірусної інфекції все більшої актуальності набуває респіраторна апаратура, і вимоги до неї стають дедалі жорсткішими. Сьогодні український розробник та виробник, компанія «Блізар Медікал» представляє апарат ШВЛ експертного рівня «Blizar-T».
Все для сучасного лікаря: «Блізар Медікал» на Public Health 2021
«Blizar-T» - універсальна система призначена для виконання інвазивної або неінвазивної вентиляційної підтримки, моніторингу стану дорослих, дітей і немовлят з різними формами дихальної недостатності.

Особливостями апарату є наявність автономного турбінного компресора, а також можливість роботи з джерелами кисню низького тиску (LPO.) В респіраторному тракті використовуються переваги передових технологій в області економічних високошвидкісних турбін, що забезпечують продуктивність, яка раніше була доступна лише для обладнання набагато більшого розміру, більш високого рівня шуму і більш високої вартості. Апарат оснащений каналами кардіореспіраторного моніторингу - пульсоксиметром і капнографом.

Компанія «Блізар Медікал» серійно виготовляє апарати життєзабезпечення з 2016 року, виробництво сертифіковане за міжнародним стандартом ISO 13485 до: 2016. Крім того, «Блізар Медікал» багато років займається ремонтом апаратів штучної вентиляції легенів і має в цьому чималий досвід та інноваційний підхід.

www.blizar.com.ua