Днів
Годин
Хвилин
Секунд

30-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2021

6-8 жовтня 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Надійність та зручність від HELIOS VIVUS® на Public Health 2021

news
Одним з найбільш актуальних товарів національного виробника TM Helios VIVUS сьогодні є медичні сумки-холодильники переносні СХП (обсяг 4,5 і 11 л), зокрема, для надійних транспортування та зберігання вакцин.
Надійність та зручність від HELIOS VIVUS® на Public Health 2021
Термосумка гарантує підтримку оптимального температурного режиму при тимчасовому зберіганні і транспортуванні температуросприйнятливих субстанцій; без холодоелементів або з одним холодоелементом (полімерні брикети, заповнені теплоємним сольовим розчином). Перед приміщенням в термоконтейнер холодоелементи витримують 8-10 годин в морозильній камері стаціонарного побутового холодильника. Зберігають знижену температуру протягом доби при помірних навколишніх температурах.

Крім того HELIOS VIVUS® пропонує товари медичного призначення власного виробництва: сумки спеціальні медичні різних конфігурацій, набори-укладки для медичної допомоги, рюкзаки, валізи медичні спеціальні, аптечки, носилки, сумки-укладки для лаборанта, валики для взяття крові та внутрішньовенних ін'єкцій . Крім того, це ампульниці, шини для іммобілізації, травмакомплекти, набори для ГО, одяг для парамедиків, масажні столи, масажні стільці, вироби з догляду за важкохворими в домашніх умовах. Компанія працює в тому числі за індивідуальними замовленнями.

Вся продукція сертифікована - торгова марка HELIOS VIVUS® була зареєстрована в 2002 році, керівник і розробник - Науменко Юлія Валеріївна, мікробіолог, імунолог, фахівець з лабораторної діагностики, викладач, спортивний інструктор.

www.heliosvivus.ua