29-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2020
7-9 жовтня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Семінар «Клінічні Інтерактивні головоломки: гіпертензія від 5 до 50 років»

Семінар «Клінічні Інтерактивні головоломки: гіпертензія від 5 до 50 років»

 
Організатори: МMED EXPERT, ДП Прем'єр Експо
Дата: 1 жовтня
Час: 11:00-18:00


Учасники тренінгу у супроводі тренера-коуча розглянуть клінічні ситуації (від початку і до завершення клінічного випадку), отримають навики формування діагнозу в умовах обмежених даних/обмеженого часу, змоделюють різні варіанти дій у робочих групах тощо.
----------------------------
Для кого?
Акушерів-гінекологів, сімейних лікарів, кардіологів.
----------------------------
Ви ознайомитесь з: факторами ризику АГ, які спостерігаються ще у дитинстві, особливостями діагностики та лікування АГ у різному віці, із сучасними протоколами лікування АГ у дитини, під час вагітності, протягом репродуктивного періоду жінки, з аргументами щодо необхідності дотримання цільних показників АТ залежно від віку пацієнта та коморбідності, змінами у сучасних гайдлайнах порівняно з минулими роками.
------------------------------
Актуальність:
- АГ мають 27% дітей;
- кожна 4-а дитина має фактори ризику виникнення АГ у юному віці;
- поширеність АГ серед жінок становить 41%;
- у віці 20 років АГ діагностується у 30% жінок;
- отримують ефективне лікування 46,7% жінок.
----------------------------
АГ спостерігається у 8–10% вагітних. Більшість жінок із гіпертензією під час вагітності мають передіснуючу первинну артеріальну гіпертензію. Високий кров'яний тиск під час вагітності може бути першою ознакою прееклампсії – серйозного захворювання другої половини вагітності та перших тижнів післяпологового періоду. Зазвичай це захворювання перебігає без симптомів, але його можна виявити при проходженні регулярного медичного обстеження. Серед основних симптомів прееклампсії: головний біль, порушення зору (часте «блимання»), блювання, епігастральний біль та набряки («опухання»). Ці питання будуть обговорюватися на семінарі.
------------------------
Спікери
З вами будуть Давидова Ю.В. – д.мед.н, проф., акушер-гінеколог, керівник відділення акушерських проблем екстрагенітальної патології та Лиманська А.Ю. – к.мед.н., провідний науковий співробітник відділення акушерських проблем екстрагенітальної патології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук'янової НАМН України».Передбачається видача сертифікатів - 2 credit units

Вартість семінару: 300грн

Придбати квиток: http://expertstudio.ticketforevent.com