28-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2019
1-3 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Контакти

 


Організатор виставки:
ДП "Прем'єр Експо", Україна

Тел.: (044) 496-86-45 
ph@pe.com.ua

 

Інна Задорожня - директор виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 234)
Моб. +38 068 036 82 92
I.Zadorozhnya@pe.com.ua

Марта Волоскова менеджер виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 273)
Моб. +38 073 419 89 51
M.Voloskova@pe.com.ua

Анастасія Горбачова координатор виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 309)
Моб.:+ 380 93 295 41 07

Моб. +38 073 419 89 51
A.Gorbachova@pe.com.ua

Богдана Маєвська маркетолог виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 244)
Моб. +38 093 611 01 44
B.Maevskaya@pe.com.ua

Дарія Бородуліна - менеджер з міжнародних продажів виставки 
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 225)
Моб. +38 066 898 8519
D.Borodulina@pe.com.ua

 

 


ITE Poland Sp. z o.o.
Zuzanna Horbacz - Junior Project Manager
Тел. +48 61 662 72 43      
Horbacz@ite-poland.com>
www.ite-poland.com
 

 


GiMA GmbH & Co. KG
Ms. Cornelia Limbach - Sales Manager 
Тел. +49 (0)40 2 35 24-335 
        +49 (0)40 2 35 24-403 
E-mail:imbach@gima.de
www.gima.de

 

 
 
 
<script>
 
if ($(window).width() < 578) {
        function showHideSubMenu($s) {
            var allSubMenu = $(".sub > ul");
            allSubMenu.attr("style", "display: none; position: relative;");
            var activeSubMenu = document.getElementById($s);
            activeSubMenu.setAttribute("style", "display: block; position: relative;");
        }
 
        var allSubMenu = $(".sub > ul");
 
        $(".sub > a").click(function(e) {
            e.preventDefault();
            // do something
        });
 
        var allMenuPoint = $(".sub > a");
        
        
        
        for (var i = 0; i < allMenuPoint.length; i++) {
            var showDefaultLink = "showHideSubMenu(" + i + ")";
            allMenuPoint[i].setAttribute("onclick", showDefaultLink);
            allSubMenu[i].setAttribute("id", i);
        }
}       
        
        
        
 
</script>