28-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2019
1-3 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Офіційна підтримка виставки

Цимбалюк.pngШановні колеги, учасники виставки та гості!

 
Від імені Національної академії медичних наук України вітаю Вас з відкриттям 26-ої Міжнародної  виставки «Охорона здоров’я - 2017», яка протягом багатьох років надає можливість ознайомити широкий загал з результатами кропіткої  роботи фахівців Національної академії медичних наук України по виконанню фундаментальних та прикладних наукових досліджень в галузі медицини.
В 21 сторіччі такі потужні заходи стають ефективним механізмом для реалізації головного завдання, яке стоїть перед медичною спільнотою, і перш за все, науковцями - це впровадження інноваційних розробок, сучасних технологій, новітніх медодів лікування, діагностики, реабілітації тощо в практичну діяльність закладів охорони здоров’я України.  
Міжнародна виставка «Охорона здоров’я» є одним з дієвих інструментів, який формує нові погляди на шляхи вирішення найбільш актуальних проблем вітчизняної медицини, відіграє велику роль в створенні єдиного інформаційного поля у сфері медицини.
Протягом останніх років медична галузь разом з усією країною переживає складні часи. Але це не деморалізує, а тількі надихає колектив фахівців НАМН України, в якому зосереджений науковий та медичний потенціал країни, на нові досягнення, відкриття, наполегливу та самовіддану працю. Це вимагає від науковців високого рівня професіоналізму, безперервної праці над підвищенням кваліфікації та  обізнаності у великому колі питань, що є запорукою  підвищення рівня надання медичної допомоги населенню України.
Бажаю всім учасникам 26-ої Міжнародної  виставки «Охорона здоров’я - 2017» використати можливості цього вагомого заходу для плідного обміну інформацією, налагодження корисних  професіональних зв’язків, відкриття нових горизонтів та перспективних напрямків в роботі на благо народу України.
 
 
           З повагою,
 Президент Національної академії медичних наук України
 академік В.І.Цимбалюк


 
дячук.png
Від імені Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація головних лікарів» засвідчую свою повагу організаторам виставки «Охорона здоров’я» - ДП «Прем’єр Експо» і висловлюю щиру вдячність за плідну співпрацю.
ВГО ВАГЛ підтримує проведення в рамках 26-ї Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я» спеціалізованого заходу «День Головного Лікаря - 2017» метою якого є вшанування лікарської професії та відзнака досягнень керівників закладів охорони здоров’я різних форм власності та усіх рівнів надання медичної допомоги населенню.
Матимемо за честь взяти участь у заході «День Головного Лікаря - 2017».
Сподіваємось, що проведення заходу такого формату сприятиме підвищенню вмотивованості керівників закладів охорони здоров’я, спонукатиме їх до безперервного професійного зростання, відродженню суспільної та соціальної поваги до професії лікаря.

З повагою,
голова ВГО «Всеукраїнська асоціація головних лікарів», директор Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами,
член-кореспондент НАМИ України, д.мед.н. Д.Д. Дячук