29-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2020
7-9 жовтня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Як медичному закладу підійти до вибору медичної інформаційної системи?

news
Як медичному закладу підійти до вибору медичної інформаційної системи?

Медичні інформаційні системи (МІС) є найближчими партнерами закладів, вони мають забезпечувати підтримку закладів та користувачів, якість програмного продукту та надійну, стандартизовану передачу даних від закладу до державної системи eHealth – державної центральної бази даних (ЦБД) електронної системи охорони здоров’я.

МІСи автоматизують повсякденні робочі процеси. Вони сформують єдиний інформаційний простір для обміну інформацією на етапах надання медичної допомоги та об’єднати відокремлені рівні надання медичної допомоги в єдину інформаційну інфраструктуру eHealth. 

Ключовою відмінністю МІС від іншого програмного забезпечення (бухгалтерського, кадрового, господарського, банківського) є одночасне збереження та обробка персональної, демографічної та медичної інформації про пацієнта. Тому необхідно більш уважно підійти до вибору такої інформаційної системи.

МС реалізовують та впроваджують набір функціональності, який обов’язковий для закладів охорони здоров’я для роботи в системі eHealth та співпраці з НСЗУ. Окрім цього, розробники МІС не обмежені базовим функціоналом та реалізують додаткові функціональні можливості та сервіси для користувачів, які потенційно забезпечують автоматизацію інших напрямків діяльності закладу. 

Детальніше:
https://moz.gov.ua/article/news/jak-medichnomu-zakladu-pidijti-do-viboru-medichnoi-informacijnoi-sistemi