29-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2020
7-9 жовтня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Компанія СВС-АРТА - Проектує і монтує чисті виробничі приміщення нового покоління

news
Компанія СВС-АРТА

Медицина, електроніка, фармацевтична, харчова і хімічна промисловість не можуть обходитися без чистих приміщень, тому сфера їх застосування збільшується з кожним роком. Чистота – необхідна умова для виготовлення високотехнологічної стерильної продукції, яка до мінімуму знижує ймовірність забруднення сторонніми частинками.

Підвищена вологість призводить до корозії, конденсація вологи – до псування продукції, органічні сполуки – небезпечні в фармакології, тому і до температури, і до вологості в чистих зонах висуваються жорсткі вимоги.
Клас чистоти – ось головний показник чистого приміщення. Виробництво і експлуатацію чистих приміщень контролює міжнародна організація стандартизації – ISO 14644-1.

Компанія СВС-АРТА допоможе Вам правильно спроектувати модульні чисті приміщення, використовуючи власне виробництво і весь накопичений досвід побудови зон чистоти для фармацевтичних виробництв.

Проектує і монтує чисті виробничі приміщення нового покоління. Реалізуєм задуми і плани при будівництві нових об’єктів, крім того пропонує реконструкцію або модернізацію вже працюючих підприємств.

Запрошуємо на Public Health 2019!