29-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2020
7-9 жовтня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Форум з розвитку двосторонньої співпраці між Чеською Республікою та Україною в галузі охорони здоров

news
Форум з розвитку двосторонньої співпраці між Чеською Республікою та Україною в галузі охорони здоров’я

44 жовтня 2018 року Посольство Чеської Республіки в Україні у співпраці з Міністерством охорони здоров’я ЧР організовує в Києві «Форум з розвитку двосторонньої співпраці між Чеською Республікою та Україною в галузі охорони здоров’я». Форум проводитиметься у зв’язку з міжнародною медичною виставкою «Public Health 2018» (2. - 4.10.2018). Форум відбудеться в рамках проекту з підтримки економічної дипломатії PROPED.

Форум з розвитку двосторонньої співпраці між Чеською Республікою та Україною в галузі охорони здоров’я відбудеться 4 жовтня 2018 року в готелі «Radisson Blu» (Ярославів Вал, 22)  та буде спрямований на розвиток двосторонньої співпраці між ЧР та Україною в медичній сфері. Упродовж форуму буде оцінена існуюча співпраця чеської та української сторін в галузі охорони здоров’я та відбудуться презентації чеських та українських компаній і закладів. Метою форуму є налагодження нових робочих контактів між чеськими та українськими компаніями та закладами, які працюють в системі охорони здоров’я та розгляд можливостей подальшої співпраці. У Форумі візьме участь делегація Міністерства охорони здоров’я ЧР.

На виставці «Public Health 2018» у Києві  (http://www.publichealth.com.ua/en-GB/) агентством «ЧехТрейд» буде організовано чеську експозицію.