28-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2019
1-3 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Тестери електробезпеки від компанії Electrovymir

news
Компанія Electrovymir є офіційним постачальником вимірювального обладнання електробезпеки і тестерів для перевірки медичної техніки TM Gossen Metrawatt (Німеччина).
Для медичних установ, виробників медичного обладнання та повірочних лабораторій ми пропонуємо прилади серії SECULIFE для проведення вимірювань параметрів безпеки медичного електрообладнання.
За допомогою приладів серії SECULIFE можна проводити, записувати й аналізувати вимірювання відповідно до міжнародних стандартів, на основі яких працюють провідні виробники медичної техніки.
 
Рівень виробництва і якості продукції, що випускається підтверджується сертифікатами про відповідність міжнародним і національним нормам і стандартам, таким як DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001, DKD-K-19701, VDE, E-Check і т.д.
 
Контрольно-вимірювальні прилади відрізняються високою точністю і стабільністю вимірювань, а також компактністю виконання і простотою у використанні.

Більш детальну інформацію по асортименту продукції та послуг, що надаються Ви можете знайти на сайті www.electrovymir.com.

Електровимир.png