27-а Міжнародна медична виставка «ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я`2018»
2 – 4 жовтня 2018 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Організатори

 


Організатор виставки:
ДП "Прем'єр Експо", Україна

Тел.: (044) 496-86-45 
ph@pe.com.ua

 

Інна Задорожня - директор виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 234)
Моб. +38 068 036 82 92
I.Zadorozhnya@pe.com.ua

Анастасія Куц менеджер виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 273)
Моб. +38 067 101 02 65
A.Kuts@pe.com.ua

Богдана Маєвська координатор виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 244)
Моб.:+38 093 611 01 44
B.Maevskaya@pe.com.ua

Надія Коваль маркетолог виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 309)
Моб. +38 097 693 01 45
N.Koval@pe.com.ua

Олександр Губенко - менеджер з міжнародних продажів виставки 
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 225)
Моб. +38 063 942 88 25
O.Hubenko@pe.com.ua





ITE Group Plc
Leila Isakova - Sales Manager
Тел. +44 207 596 5074
leila.isakova@ite-exhibitions.com

 

 


ITE Poland Sp. z o.o.
Małgorzata Kielban - Project Manager
Тел.+ 48 61 662 66 95
      + 48 61 662 72 46
kielban@ite-poland.poland
www.ite-poland.com
 

 


GiMA GmbH & Co. KG
Ms. Cornelia Limbach - Sales Manager 
Тел. +49 (0)40 2 35 24-335 
        +49 (0)40 2 35 24-403 
E-mail:imbach@gima.de
www.gima.de