27-а Міжнародна медична виставка «PUBLIC HEALTH 2018»
2 – 4 жовтня 2018 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Контакти

 


Організатор виставки:
ДП "Прем'єр Експо", Україна

Тел.: (044) 496-86-45 
ph@pe.com.ua

 

Інна Задорожня - директор виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 234)
Моб. +38 068 036 82 92
I.Zadorozhnya@pe.com.ua

Марта Волоскова менеджер виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 273)
Моб. +38 073 419 89 51
M.Voloskova@pe.com.ua

Анастасія Горбачова координатор виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 309)
Моб.:+ 380 93 295 41 07

Моб. +38 073 419 89 51
A.Gorbachova@pe.com.ua

Богдана Маєвська маркетолог виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 244)
Моб. +38 093 611 01 44
B.Maevskaya@pe.com.ua

Олександр Губенко - менеджер з міжнародних продажів виставки 
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 225)
Моб. +38 063 942 88 25
O.Hubenko@pe.com.ua

 

 


ITE Poland Sp. z o.o.
Zuzanna Horbacz - Junior Project Manager
Тел. +48 61 662 72 43      
Horbacz@ite-poland.com>
www.ite-poland.com
 

 


GiMA GmbH & Co. KG
Ms. Cornelia Limbach - Sales Manager 
Тел. +49 (0)40 2 35 24-335 
        +49 (0)40 2 35 24-403 
E-mail:imbach@gima.de
www.gima.de