26-а Міжнародна медична виставка «ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я`2017»
3 – 5 жовтня 2017 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Організатори

Прем'єр Експо
ITE Group Plc
       

 


 Прем’єр Експо, Україна


Анастасія Куц (вн. 273 ) -  менеджер проекта

Богдана Маєвська (вн. 244) - координатор

Надія Коваль  (вн. 309) - маркетолог

Олександр Губенко  (вн. 225) - менеджер з міжнародних продажів

Тел.: +380 44 496-86-45
Факс: +380 44 496-86-46
ph@pe.com.ua
www.pe.com.ua


 ITE Group Plc


Leila Isakova
Sales Manager
Тел.: +44 207 596 5074
leila.isakova@ite-exhibitions.com

 

 ITE Poland Sp. z o.o.

Małgorzata Kielban
Project Manager
Тел.: + 48 61 662 66 95
Факс:+ 48 61 662 72 46
kielban@ite-poland.poland
www.ite-poland.com

 

 

 ITE Beijing Representative Office 


Ms. Nicola Peng
Project Manager
Тел.: +86 10 59003652 ext.820
nicola.peng@ite-china.com.cn
www.ite-china.com.cn

 

 ITE GULF FZ LLC

Hossein Shariatmadar
Project Manager
Тел.: +971 4 4332970, +971 4 4332971/2/3/4
Факс: +971 4 44717 97
hossein@ite-gulf.com
www.ite-gulf.com
 

 

 ITE Asia Pacific Sdn Bhd


Sam Cheong
Suites E 6.1, E 6.2, Block E-8-6, Megan Avenue I, No. 189, Jalan Tun Razak, 50400, Kuala Lumpur, Malaysia
Тел.: +603 7842 9863 (ext. 8182)
Факс: +603 2333 89 58
sam.cheong@ite-ap.com
www.ite-exhibitions.co
 

 

 ITE Group PLC. / EUF A.S.


Yahya Tunçaltan
Project Manager
Тел: +90 212 291 83 10 - 130 (ext)
Факс: +90 212 240 43 81
info@ite-turkey.com
www.ite-turkey.com
 

 

 GiMA GmbH


Ms. Hannah Jessen
Project Manager Healthcare Division
Тел.: +49 40 235 24 341
Факс: +49 (0)40 2 35 24-404
Jessen@gima.de
www.gima.de