26-а Міжнародна медична виставка «ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я`2017»
3 – 5 жовтня 2017 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Офіційна підтримка виставки

 


    
Шановні пані та панове!

Від імені Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я запрошуємо Вас на  Ювілейну міжнародну  виставку «Охорона здоров’я -2016».

За час свого існування виставка зарекомендувала себе як найкращий міжнародний медичний захід в Україні. Cимволічним  є  те, що 25–а міжнародна виставка відбувається у рік святкування  25-ї річниці  незалежності нашої держави.   

«Охорона здоров’я» завжди є особливим заходом, який завжди знаходиться у центрі уваги Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. Щороку на виставці демонструється широкий спектр медичного обладнання для лікарень, новинки фармацевтичного виробництва, сучасне діагностичне устаткування, новітні технології, досягнення світової медицини. 

Приємно, що поряд з іноземними компаніями гідно демонструють свою продукцію й українські підприємства, компанії та фірми.

Цьогорічна виставка, впевнена, запам’ятається багатьом як ефективний майданчик для ділових переговорів, цікавих презентацій медичної продукції та медичних послуг,  обміну  досвідом та ознайомлення з сучасними медичними досягненнями.

Бажаємо всім учасникам і гостям успішної роботи та приємних вражень. 

О.В.Богомолець, 
Голова Комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я

 
Шановні колеги !

Від імені Національної академії медичних наук України дозвольте привітати Вас з відкриттям щорічної Міжнародної виставки «Охорона здоров’я - 2016», яка на протязі 25-ти років була і залишається потужним  і значимим заходом, метою якого є ознайомлення широких верств медичної спільноти з інноваційними розробками в галузі медицини, новітніми технологіями, різноманітними напрямками розвитку наукових досліджень.

Виставковий майданчик такого рівня є дуже ефективним інструментом для ознайомлення лікарів з результатами сучасних досліджень, можливості їх використання в повсякденній праці. Все це сприяє отриманню нових знань та підвищенню кваліфікації медичних працівників, що є запорукою високого рівня надання медичної допомоги населенню України та реалізації цікавих проектів.

Сьогодні медична галузь разом з усією країною переживає складні часи. Разом з цим попереду відкриваються нові горизонти та перспективи, які, безперечно, вимагають високого рівня професіоналізму та  обізнаності у великому колі питань.  

Бажаю всім учасникам використати можливості цього вагомого заходу для плідної співпраці з колегами, активного обміну інформацією,  корисних  для професіонального зростання зустрічей.

В.І. Цимбалюк, 
Президент Національної академії медичних наук України

 

Шановні учасники та гості!

Від імені Національної медичної академії післядипломної освіти імені          П. Л. Шупика щиро вітаю Вас з нагоди відкриття 25-ї міжнародної медичної  виставки «Охорона здоров’я -2016».

З впевненістю можу сказати, що за роки свого існування медична  виставка «Охорона здоров’я» заслужила визнання і повагу та об’єднала управлінців охорони здоров'я, керівників медичних закладів та установ, лікарів різних спеціальностей, провізорів і виробників медичної техніки.

З року в рік участь нашого вищого навчального закладу у події року зумовлена тим, що академія професійно опікується безперервним розвитком знань, компетенцій та вмінь лікарів і провізорів та готує спеціалістів високої кваліфікації для установ практичної охорони здоров’я, органів управління охороною здоров’я, спеціалізованих клінік та відділень.

Переконаний, що захід стане платформою для обміну інформацією та досвідом, сприятиме удосконаленню стратегії розвитку медичної галузі.

Щиро бажаю плідної праці, подальшого процвітання і яскравих перемог!

  

Юрій Вороненко,
Ректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика академік НАМН України професор


 

Шановні колеги!

Від імені Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітаю всіх гостей та учасників  - Ювілейної  25-ї  Міжнародної  виставки  «Охорона здоров’я   - 2016» 

За роки існування виставці вдалося зробити неможливе – об’єднати на одній міжнародній платформі представників влади, лікарів усіх сфер медицини, науковців, виробників медичного обладнання та фармацевтичної продукції з метою конструктивного діалогу, пошуків розв’язання актуальних проблем профілактики, діагностики та лікування захворювань та в цілому модернізації системи охорони здоров’я.

Показовий приклад вагомості заходу у масштабах всієї країни є активність організаторів, географія учасників та відвідувачів   Ювілейної  25-ї  Міжнародної  виставки  «Охорона здоров’я   - 2016», які зараз непросто задумуються про майбутнє медицини, але й готові зробити  свій внесок  в створення цього майбутнього. 

Альмаматер багатьох українських медиків – Національний медичний університет  імені О.О. Богомольця виступає співорганізатором науково-практичної програми виставки, яка з року в рік консолідує багатьох  фахівців  охорони здоров’я, які прагнуть розвиватися та вчитися новому.

У  цьому році на нас чекають фахові  унікальні спеціалізовані виставки медичного обладнання та фармацевтичних виробів, на яких можна буде ознайомитися із найновітнішими досягненнями науки, практичної медицини та фармацевтики, обмінятися досвідом та зав’язати нові професійні та партнерські контакти.

Бажаю всім міцного здоров’я, творчої  наснаги, нових відкриттів, здобутків, успіхів в реалізації намічених ідей, прогресу  у  вже запущених проектах! 
 

К.М. Амосова,
Ректор Національного медичного університету імені  О.О. Богомольця, член-кореспондент НАМН України, професор


Шановні учасники і гості виставки!

Кожен рік ми маємо унікальну можливість зустрітися на заході, організатори якого професійно і якісно зосереджують на своїй платформі нові досягнення у медичній галузі та сучасні світові технології.

Також, цей захід є прекрасною нагодою поспілкуватися фахівцям різних напрямків вітчизняної сфери охорони здоров′я з представниками інших країн.

Як фахівці своєї справи і професіонали, ми з вами чітко бачимо стан медичної галузі на сьогодні. Багатьом представникам професійної медичної і пацієнтської спільноти по всій України є очевидною велика прогалина в управлінні охороною здоров′я на державному рівні. Ми маємо відверто говорити про наявну системну кризу у медичній сфері, вихід з якої ще досі ніхто не показав, і ніхто не покаже, окрім нас самих – практикуючих медиків.

Саме тому ми маємо використовувати будь-які інструменти для консолідації наших зусиль на шляху змін і покращення системи охорони здоров′я в Україні. І подібні виставкові заходи міжнародного рівня є слушною нагодою побачити і визначити: до чого ми маємо досягати, якими шляхами і що отримаємо в результаті.

Дуже приємно, що до проведення таких міжнародних заходів активно залучаються представники громадськості, які чимало посприяли у співпраці між лікарями різних спеціальностей, наукових установ та представниками влади. За що організаторам виставки окрема велика подяка!

Всім учасникам, відвідувачам та організаторам 25-ї Міжнародної виставки «Охорони здоров′я – 2016» бажаю нових звершень у своїй діяльності, професійних перемог і приємного спілкування!

 

М. Іонов,
Голова Громадської ради при Міністерстві охорони здоров′я України