27-а Міжнародна медична виставка «PUBLIC HEALTH 2018»
2 – 4 жовтня 2018 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Офіційна підтримка виставки

 

 
поддержка-шупика.png

new.png


Цимбалюк.png

Шановні колеги, учасники виставки та гості!

 
           Від імені Національної академії медичних наук України вітаю Вас з відкриттям 27-ої Міжнародної  виставки «Охорона здоров’я - 2018», яка потягом багатьох років надає можливість ознайомити широкий загал з результатами кропіткої  роботи фахівців Національної академії медичних наук України по виконанню фундаментальних та прикладних наукових досліджень в галузі медицини.
          В 21 сто

річчі такі потужні заходи стають ефективним механізмом для реалізації головного завдання, яке стоїть перед медичною спільнотою, і перш за все, науковцями - це впровадження інноваційних розробок, сучасних технологій, новітніх медодів лікування, діагностики, реабілітації тощо в практичну діяльність закладів охорони здоров’я України.  
          Міжнародна виставка «Охорона здоров’я» є одним з дієвих інструментів, який формує нові погляди на шляхи вирішення найбільш актуальних проблем вітчизняної медицини, відіграє велику роль в створенні єдиного інформаційного поля у сфері медицини.
           Протягом останніх років медична галузь разом з усією країною переживає складні часи. Але це не деморалізує, а тількі надихає колектив фахівців НАМН України, в якому зосереджений науковий та медичний потенціал країни, на нові досягнення, відкриття, наполегливу та самовіддану працю. Це вимагає від науковців високого рівня професіоналізму, безперервної праці над підвищенням кваліфікації та  обізнаності у великому колі питань, що є запорукою  підвищення рівня надання медичної допомоги населенню України.
         Бажаю всім учасникам 27-ої Міжнародної  виставки «Охорона здоров’я - 2018» використати можливості цього вагомого заходу для плідного обміну інформацією, налагодження корисних  професіональних зв’язків, відкриття нових горизонтів та перспективних напрямків в роботі на благо народу України.

 
 
        З повагою,
 Президент Національної академії медичних наук України
 академік В.І.Цимбалюк